Dua

Salaten Tüncina – Kurtarıcı Rahmet

Değerli Müslüman Kardeşlerim Salaten Tüncina – Kurtarıcı Rahmet Duası Nedir, Müslümanların Üstündeki Etkisi Nedir Açıklayalım.

Öncelikle Salavatı Şerife:

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr.

Türkçe Anlamı : Allahım Peygamberimiz Hz.Muahmmed (s.a.v)’e Salat Et, Söylemiş Olduğumuz Salavat Çok Değerli Olsunki, Bizi Tüm Korktuğumuz Bela Ve Şerlerden Korusun.İnsanoğlunun Tüm Gereksinimlerini okuduğumuz Salavat Hürmetine Yerine Getirsin. Okuduğumuz Salavat Hürmetine Bizi Yüceltsin, Merhametlilerin En Merhametlisi Bizlere Bunları Merhametinle Nasip Et.

Ey Allahım! Dönüş Yanlızca Sanadır, Rabbim Senin Mağfiretini İsteriz.

salaten tüncina

Ey Kardeşim Sıkıntılı Ortamlarda Bu Salavatı Okumanızı Tavsiye Ederiz.Tüm Tehlikeli Durumlarda Sizleri Koruyacağını Unutmayın.

Yazdığımız Salavat-ı Şerife İle Dünyadaki Ve Ahiretteki Tüm Sıkıntılardan Kurtulabilirsiniz.

İyi Günde Ve Kötü Günde Bu Salavatı Okuyanlar Her Türlü Vesveselerden, Şerlerden Ve Gelecek Tehlikelerden (Korunur) Emin Olur.

İçinizde Kalbinizde Ruhunuzda Bir Parçacık Huzur İstiyorsanız Bu Salavatı Şerifeyi Lütfen Okumaya Devam Edin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı