Rüya Tabirleri

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek Neye İşaret ve Delalet Eder

Rüyada Arkadaşıyla Kavga Ettiğini Görmek,

Rüyasında arkadaşıyla kavga ettiğini gören kişi, özel hayatında sevgilisiyle bir takım problemler yaşayabilir. Aynı zamanda bu rüya arkadaşınızın vereceği yanlış bir kararın önüne geçmeye de işaret olabilir. Bazen de bu rüya tam tersine çıkabilir, yani arkadaşınızla birlikte çok güzel günler geçireceğinize de bir işaret olabilir.

Rüyada Arkadaşıyla Tartıştığını Görmek,

Rüyasında arkadaşlarıyla tartıştığını gören kişinin zor zamanlarında kimseden yardım alamayacağına ve yalnız kalacağına işaret eder. Bu nedenle kişinin arkadaş edindiği kimselere fazla güvenmemesi ve yapması gereken işlerini kendisinin yapmasında fayda vardır.

Rüyada Sınıf Arkadaşlarıyla Kavga Etmek,

Bu rüya kişinin sosyal hayatında insanlara fazla muhalefet ettiği için yalnız kalabileceğine işaret edebilir. Bazı tabircilere göre ise, bu rüya tam tersine çıkarak rüyayı gören kişinin insanlar arasında giderek daha çok bilineceğine veya arkadaşlarıyla birlikte güzel vakit geçireceğine ya da aradığı aşkı bulacağına yorulmuştur.

Rüyada Tanımadığı Bir Adamla Kavga Ettiğini Görmek,

Bu rüya, kişinin bazı korkuları olduğuna ve çevresinde yaşadığı olayların etkisinde kaldığına delalet eder. Bazende bu rüya, kişinin çok bilinen ve saygı duyulan bir kişinin yanına gideceğine de işaret edebilir. Rüyada tanıdığı bir adamla kavga etmek ise, o kişiden yardım almakla tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı