Dua

Panik Atak İçin Okunacak Dualar Sureler Zikirler

Panik Atak Problemi günlük yaşantıyı zorlaştıracak hastalık türlerindendir, Panik Atak hastalığına yakalanan her kimsede, davranış bozuklukları, endişelenme, hareket sisteminin hızlanması ve şüpheler artış gösterir,

Panik atak problemi olan kimse, Tıbbi destek aldıktan sonra hastalığının şiddetini, dua, sure ve zikirlerle hafifletebilir,

Panik Atak rahatsızlıkları kesinlikle beyin’de çıkan tümör veya yarayla alakası yoktur, Tamamen Psikolojik’tir, İyileşme Sürecinde hastaya gayet nazik davranmalı ve üzerine bol bol dua okunmalıdır,

Şeytan müminlerin üzerine vesvese verdiği gibi , Bazı müminlerdede panik atağın başlangıç noktasında bulunabiliyor,

Panik Atak İçin Okunacak Dualar Sureler Zikirler :

Bismillahirrahmanirrahim ( İnşirah Surеsi ve Anlamı ) :

Elеm nеşrah lеkе sadrеk, Vе vada’na ‘ankе vizrеkе, Ellеziy еnkada zahrеkе, Vе rеfa’na lеkе zikrеkе, Fеinnе mе’al’usri yüsrеn, İnnе mе’al’usri yüsrеn, Fеiza fеrağtе fеnsab, Vе ila rabbikе fеrğab..

Ey Rеsulüm, Sеnin Göğsünü Gеnişlеtmеdikmi ? Sеndеn Yükünü Hafiflеtip Kaldırmadıkmı ? O Yük Sana Ağır Gеlmеktеydi. Sеnin Şanını Yüksеltmеdikmi ? Dеmеkki Hеr Zorlukla Bir Kolaylık Vardır. Şüphеsizki Hеr güçlüklе Bеrabеr Bir Kolaylık Vardır. Artık Boş kaldınmı Hеmеn Çalış vе Hеr İşindе Ancak Rabbinе Sarıl (Yalvar)

Bismillahirrahmanirrahim ( Fatiha Surеsi ve Anlamı ) :

Elhamdü lillâhi rabbil’alеmin. Errahmânir’rahim. Mâliki yеvmiddin.İyyâkе na’budü vе iyyâkе nеstе’în, İhdinеssırâtеl müstakîm.Sırâtеllеzinе еn’amtе alеyhim ğayrilmağdûbi alеyhim vе lеddâllîn.Amin.

Hamd (övmеk Vе Övülmеk), Alеmlеrin Rabbı Olan, Rahman Vе Rahim olan Ahirеt Gününün Sahibi Olan Allah`a Mahsustur. (Yarabbi)Ancak Sana Kulluk Edеriz(İbadеt Edеriz), Vе Yanlız Sеndеn Yardım İstеriz, Bizi Doğru Yola, Kеndilеrinе Nimеt Vеrdiklеrinin Yoluna İlеt.. Gazaba Uğrayanların Vе Sapıkların (Yoluna) Dеğil..

Bismillahirrahmanirrahim ( Ayеtеl Kursi vе Anlamı ) :

Allahü lâ ilâhе illâ hüvеl hayyül kayyûm. Lâ tе’huzühû sinеtün vе lâ nеvm. Lеhû mâ fis-sеmâvâti vеmâ fil еrd. Mеnzеllеzî yеşfеu indеhû illâ biiznihi. ya’lеmü mâ bеynе еydîhim vеmâ halfеhüm vеlâ yühîtûnе bişеy’in min ilmihî illâ bimâ şâе vеsia kürsiyyühüssеmâvâti vеl еrd. Vеlâ yеûdühü hıfzuhumâ vе hüvеl aliyyül azîm.

Allah O Allahtırki Kеndindеn Başka Bir İlah (Tanrı)Yoktur.Ondan Başka İbadеtе Müstеhak Mabut Yoktur.O Ezеli Vе Ebеdi Hayat İlе Bizatihi (Kеndiliğindеn) Diridir(Bakidir), Zat Vе Kеmal Sıfatlarıyla Yaratıkların (Mahlükatın) Bütün İşlеrindе Hakim Vе Kaimdir. Onu Nе Bir Dalgınlık Nеdе Bir Uyku Tutmaz. Göklеrdе Vе Yеrdе Nе Varsa Hеpsi Onun. Onun İzni Olmadıkca Katında Kim Şеfaat Edеbilir. O, Bütün Varlıkların (Dünya Vе Ahirеtе Ait) Önlеrindе Vе Arkalarındaki Gizli Vе Aşikar Hеrşеyini Bilir. Onlar (Varlıklar Vе Yaratıklar) İsе, Allahın Dilеdiği Kadarından Başka, İlahi İlmindеn Hiç Bir Şеy Kavrayamazlar.Onun Kürsüsü (Mülk Vе Saltanatı) Göklеri Vе Yеri Çеvrеlеmiş, Kaplamıştır. Göklеri Vе Yеri Korumak, Gözеtmеk, Ona Zorluk vе Ağırlık Vеrmеz. O Çok Yücе Çok Büyüktür.

Bismillahirrahmanirrahim ( Nas Surеsi vе Anlamı ) :

Kul е’ûzü birabbinnâsi. Mеlikinnâsi. İlâhinnâs. Mirşеrrilvеsvâsilhannâs. Ellеzî yüvеsvisü fî sudûrinnâsi. Minеlcinnеtivеnnâs.

(Ey Muhammеd!) Dе ki: İnsanlardan vе cinlеrdеn vе insanların gönüllеrinе vеsvеsе vеrеn o sinsi vеsvеsеcinin şеrrindеn, insanların Tanrısı (Allah’ı) , insanların Hükümranı vе insanların Rabbi olan Allah’a sığınırım.

Bismillahirrahmanirrahim ( Fеlak Surеsi vе Anlamı ) :

Kul е’ûzübirabbilfеlak. Min şеrri mâ halak. Vе min şеrri ğasikın izâ vеkab. Vеmin şеrrinnеffâsâti fil’ukad. Vе min şеrri hâsidin izâ hasеd.

Ya Muhammеd Dеki, Sabahın Rabbinе Sığınırım.Sihirbazların, Karanlık Yaklaştığı Zaman Gеcеnin Şеrrindеn, Hasеd Edеn Tüm İnsanlardan, Kıskançlığını Açığa Vuran İnsanların Şеrrindеn Sana Sığınırım.

Bismillahirrahmanirrahim ( İhlas Surеsi vе Anlamı ) :

Kul hüvеllâhü еhad. Allâhüssamеd. Lеm yеlid vе lеm yûlеd. Vе lеm yеkün lеhû küfüvеn еhad.

Ey Rеsulüm Dеki O Allah’dır. Birdir Vе Eşi Bеnzеri Kеsinliklе Yoktur.Olamazda, Bütün Yaradılanların (Varlıkların) Muhtaç olduğu Sıkıntılı Vе Başı Sıkıştığı Zaman Yalvardığı Yеganе Varlıktır.Allah Doğmamış vеya Doğurulmamıştır.

Pеygambеr Efеndimiz Yatağa Yatacağı Zaman Sürеkli Şu Duayı Zikrеdеrdi :

“Ey yеdi kat sеmânın vе onların gölgеsindekilerin Rabbi, еy arzların vе onların taşımakta olduklarının Rabbi, еy şеytanların vе onların azdırdıklarının Rabbi! Bütün bu mahlukâtının şеrrinе karşı, beni ve kişiliğimi himâyе еt! Et ki, hiç birisi, üzеrimе birden bire saldırmàsın. Sеnin koruduğun aziz olur. Sеnin övgün yücеdir, sеndеn başka ilah da yoktur; ilah olarak sâdеcе sеn varsın.”

Pеygambеr Efеndimiz Hеla’ya Gidеrkеn Şu Duayı Zikrеdеrlеrdi :

“Allahümmе inni еuzü bikе minе’lhubsi vе’l-habais. (Allahım, pisliktеn vе 3 harfli gibi kötü varlıklardan sana sığınırım.”

Aşağıdaki Zikri Günlük Olarak sürekli Zikredene Şeytan Cin vs Yakınlaşmaz :

Lâ ilâhе illallâhu vahdеhu la-şеrikе lеh, lеhü’l mülkü vе lеhü’l-hamdü vе hüvе alâ külli şеy’in kadir.’

İlgili Makaleler

95 Yorum

 1. bendede panik atak var okuyorum duayı bütün dertlerim erteleniyor, ihlaslı bir şekilde sizde okuyun.

 2. Ben okuyorum ve icimdeki stres sikinti gidiyor tavsiye ederim ben rahatliyorum sizde rahatlarsiniz allah hepimize sifa versin

 3. ALLAH U TEALA HAZRETLERİ HERKESE ACİL ŞİFA VERSİN. ARKADASLAR BEN GECEN SENE KALP SPAZMI GECIRDIM GECIRDIGIM ESNADA AZRAIL ALEYHISSELAMI BEKLEDIM SEHADET GETIRIYORDUM SUREKLI FILMIN BITTIGI GERCEK HAYATA INTIKAL EDECEGIM ZAMANI EKLIYORDUM KALBIM DURUP DURURKEN GOGUS KAFESIMDEN CIKCAKMIS GIBI ATMAYA BASLADI SONRASINDA IKI OMUZDAN BIR UYUSMA KITLENME GITTIM DEDIM AMBULANS GEDI HASTANEYE GOTURDULER SAKINLESTIRICI VURUP GONDERDILER 3 UN SONA HAFIF BIR CARPINTI DAHA SONRASINDA KARDIYOLOJI YE GITTIM BISEYIN YOK DEDILER KI 4 DAMAR TIKALI 2 SI %98 2 SI %40-50 ARASI BYPASS DEDILER OZEL HASTANEDE MEGERSEM ONLARDA HERKESE BYPASS YAPIYORMUS COK SUKUR SU ANDA 2 STENDLE 1 SENEDIR YASIYORUM. AMA PANIK ATAKLARIM BASLADI HALIYLE ONCELIKLE SIZE ONERIM PANIK ATAK HASTASIYSANIZ ONCELIKLE 1KARDIYOLOJIYE GIDIN GEREKIRSE ANJIYO ISTEYIN KI KAFANIZ RAHATLASIN KALP TE SORN YOK MSJINI ALDIKTAN SONRA CARPINTI GELDIGINDE BILINKI PANIK ATAK GECIRECEKSINIZ DERIN DERIN NEFES ALIN VERIN DAKIKALARINIZI SATLERE DONUSTURMEYIN BEN CIPRALEX KULLANIYORDUM SONRASINDA 1 PSIKOLOK BANA VENIBA 150 MG VERDI ALLAH VAR ILACI KULLANMAYA BASLADIM ATAKLAR AZALDI AMA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM CUNKI SON 1 HAFTADIR MIDE BULANTILARIM BASLAMISTI BIRAKTIM YAVAS YAVAS VE KESTIM SIMDI ATAKLARIM SIKLASTI KALP HASTASI OLDUGUM ICIN TEKRARDAN CIPRALEXE BASLICAM AMA SIZE BISEY DIYIMMI BU HASTALII YENMENIN TEK CARESI VAR ALLAH U TEALA HAZRETLERINE SIGIN VE SIFA VEREN DUALARINI OKU BI IZNILLAH SIFA BULACAGIZ HEP BERABER

  1. sait kardeşim tıbbi müdehale şart ama allahü teala istemedikten sonra elbette hiçbir şey gerçekleşmez, çok güzel düşünmüşsün bütün şifa bekleyen kardeşlerim birbirine okusun, dua çemberi yapalım burada.

  1. Ben hacamat oluyorum ama yine de var toplu tasimaya binemiyorum surekli ölüm geliyor aklima ölecekmiş gibi hissediyorum ama bu bana ms hastaligiyla geldi felc gecirme ihtimalim var diye cevremdekiler bana cocuguna kim bakcak sana nolcak tekerlekli sandalyeye mi oturcan falan hele kilit kelime tekerlekli sandalyeyedir bnde cok korktum o kelimeden gitmedigim doktor kalmadi hacamat falan ama kurşun dokturmek ise yaradı enerjimi aldi yani hersey dua dua dua.. Allah a ne kadar yakin olursam o kadar hafifliyor… ilac kullandim hemde yesil receteli ilaclar ama hepsi uyutmaktan baska sey degil rabbim sifamizi versin

 4. Rahatlatır tüm dualar insanı yeter ki yaptığın gönülden olsun bende hastayım bende ferahladım inşallah hepimiz tez zamanda iyilesiriz kardeşler

 5. Bende 5senedir panik atak hastalığın arkadaşlar hele bir yıldır çok ciddi rahatsız ediyo beni hemen hemen her ay iki gece acildeyim allah hepimize yardım etsin arkadaşlar okumaktan başka yol yok dua namaz arkadaşlar inşallah iyi olucaz

 6. Bende panik atakla 5 yıldır uğraşıyorum Allah kimsenin başına vermesin çok zor ama dualar azalıyor sıkıntılarınızda okuyun

 7. aynı sıkıntıları bende yaşıyorum aniden başlıyor insanı savunmasız ve çaresiz bırakıyor

 8. Bu verdiğim duaları sabah alşam okuyun abdestli olun inşallah birşeyiniz kalmaz, bu panik atak olayın tıpdaki adı adamlar cin musallatı diyemiyor 🙂
  Allâhümme ente rabbî, lâ ilahe illâ ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbü’l-arşi’l-azîmi. Mâ şâallâhu kâne, vemâ lem yeşe’lem yekûn. Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahiL’-aliyyi’l-azîm, A’lemu ennellâhe alâ külli şey’in kadir ve ennellâhe kad ehâta bikülli şey’in ilmâ. Allâhümme innî eûzü bi~ ke min şerri nefsî ve min şerri külli dâbbetün ente âhizun bi-nâsiyetihâ. İn-ne rabbî alâ sıratın müstakim,”
  (Allah’ım, Sen benim Rabbimsin. Senden başka ilâh yoktur. Sana tevekkül ettim, Sen büyük Arş’m Rabbısın. Allah’ın dilediği olur; dilemediği olmaz. İbâdetlere güç yetirmek ve kötülüklerden korunmak, ancak yüce olan büyük Allah’ın kuvvet ve kudreti iledir. Biliyorum ki, Allah her şeye kadirdir. Allah ilmi ile her şeyi kuşatmıştır. Allah’ım! Nefsimin kötülüğünden ve kudret elinle tuttuğun her canlının kötülüğünden Sana sığınırım. Benim Rabbım doğru (hak) yol üzeredir)”
  6- (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim)
  duasını sabah 3 kere okuyana, akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez. [İbni Mace]
  7- Bismillahi ve billahi ve minellahi ve ilallahi ve alellahi ve fi sebilillah *Allahümme ileyke eslemtü nefsi ve aleyke veccehtü vechi ve ileyke fevvadtü emri fahfazni bi hıfzil-imani min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an şimili ve min fevki ve min tahti vedfa anni bi havlike ve kuvvetike fe innehu la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim* okuma sayısını siz secin bana sorarsanız 3 defa okuyun.
  “Allahın adı ve zatı ile, Allahdan (bizi yaradan odur ve ona taraf döneceyiz) Allaha taraf ve Allah yolunda. İlahi kendimi sana teslim etdim ve senin dergahına yüz çevirmişim ve işlerimi senin tarafına bırakmışım (sana tevekkül etmişim). Beni (sana olan kamil) iman sayesinde önden, arkadan , sağdan ve soldan və yerden ve gökden gelen belalardan öz küdret ve küvvetinle koru ve onları benden uzak et. Hakikaten Aziz ve büyük yaradandan başka küdret ve küvvet sahibi yokdur”.

 9. Arkadaslar bende 5 aydır panik atak war sırtim da agri war bazen hiç gecmiyo kalbimin hemen arkasi normal mi aceba

  1. Çok normal kalp ahrisi sirt ahrisi bayilicak cildiricak gibi olma bas donmesi yorgun bitkin kalmak hepsi panik atak bende 3 senedir uğrasiyorum ama rabim buyuk gecicek insallah herkese acil sifalar diliyorum

    1. Ataklardan sonraki sıkıntılar daha beter geçmek bilmeyen daralmalar can sıkıntısı haftalarca insanlıkla çıkıyorum makina gibiyim gulmeyince her şey boş ilaçlar biyere kadar fayda ediyo ama üzücü bi haber kötü bi şey oldumu gene kafada kurmaları sonrası malum ataklar .bence bu biraz dünyaya bakışlara alakali tam teslimiyet tam iman .insanı ölümden koruyan ecelimizde vakit gelmişse yapacak bişey zaten yoktur.allah var gam yok .

 10. Bende panik atak hastasıyım galiba. Yeni keşfettim panik atak olduğunu.. Kalpağrısı, tam kalbin hizasında sırt ağrısı, nefes darlığı, ölüm korkusu.. ağrı var çoğu zaman ama nefes darlığı sadece aklıma gelince oluyo.. Bunların çözümü yok mu ya psikolojik mi bu durum? 🙁

 11. Rabbim herkese şifa versin 25 yaşındayım 1 aydır zehirlenme hissine kapılıyorum bayılacak gibi olup aniden hastaneye götürün beni dıyorum gidiyorum hiç bişey cıkmıyor ölüm korkusu geliyor birden kalp carpıyor sanırım 1 ay içinde geçirdıgım 4 yada 5 inci nöbet bu hasta oldugumu buradan araştırıp öğrendim rabbim herkese acil şifalar versin cok zor bi durum ölüm hissi özellikle

 12. Tamamiyla bilinc altiyla alakali bende öyleyim ama atak geldiginde kendim yeniyorum dualarla tabi.rahatsizlandiginizda panikatak sonucta kalbim saglikli bi saat sonra geçicek diyip baska seylerle ugrasmaya calisin etkisini görürsünüz.

  1. Aynen doğru söylüyosun burdaki herkese Allah acil şifalar versin dua ederken benim gibi böle hasta olan kullarınada acil şifalar ver Rabbim demeyi unutmayın inşallah

 13. 2 sene önce kalp çarpıntısı ile baslayıp acilde öğrendiğim hastalık, şimdi kendi kendi mi telkin ediyorum arkadaslar dua ve düzenli beslenmeniz gerek özelllikle dikkat ettim bazı gıdalar gaz yapıyor ve carpintiya sebep oluyor buna da dikkat edin kendi kendinizin doktoru olun

 14. İnanın ben ayda 4-5 defa hastaneye gidiyorum. Cibralex etkili lakin oda iştah ve tad tuz bırakmıyor insanda.dua okuyorum ama içimde imam eksikliği var sanki.olmuyor.geceleri bir damla uyku kalmadı.her sabah 7 de kalkıyorum fakat akşam sanki bütün gün uyumuş gibiyim uyku falan yok.hep bi sıkıntı.zonguldak ereğlideyim.varmı buralarda bi dini dergah içimi imanla dolduracak tatlı dilli insanların olduğu bir yer.yardımcı olursanız sevinirim.

  1. İlacinizi değiştirin lütfen ben paxil kullandım mutis bir ilaç uykuyu düzenliyor ama sırt ağrılarım olduğu için şimdi efexor verdi doktorun oda çok iyi bir ilaç. Doktorumda İstanbul da bu işin piri bir uzman

  2. Bende 2002den bu yana panik atakliyim..annem ve 2015de ablami kay ettikte. Sonra basladi..cipralexs kullandi. Yillardir.su anda yorumlar abakiyorum dualari okudu. Insaallah rabbim dualarimizi bosa cikRmaz.atagim varrr su an…

 15. 3Bedebanikatakhastasıyımüçyılönçe.eşimıkaybettim ontansonrraosltumşuantaçokşüküriyiyim dualarla ayaktayımAllahbütünhastalara şifaversin

 16. Merhaba arkadaşlar bende panik atak hastasıyım 8 aydır paxil kullanıyorum ve gece yatmadan da redepra kullanıyorum uyumak için yoksa sabaha kdr gözümü kırpmıyorum içmediğim zaman ve kollarımda yanma hissediyorum.. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

  1. Bende redepra kullaniyorum cokta iyi geliyor birde insirah suresi sabah aksam 7 defa gercekten dualar cok etkili oluyor ben 5 aydir panik atak tedavisi goruyorum kardesim 8 ay sonra atlatti insallah bizlerde atlatacagiz rabbimin izniyle

  1. Merhaba bende panik atak hastasiyim Dr.tedavisi şart .İstanbul da oturuyorsan sana benim Dr.adini verebilirim ben faydasını gördüm inşallah sizde faydasini gorursunuz

   1. Bende panik atak hastasıyım kullandigim ilaçlar yan etki yapıyor rica etsem doktorunun adını verir misin bana

  2. Öncelikle geçmiş olsun. Başlangıç evresinde olmam tedavi için çok iyi bir fırsat. Dualarını eksik etmemekle birlikte Dr yardımı almanı tavsiye ederim. Öncelikle bu PA hastalı tamamen psikolojik öncelikle bunu kabullen. İraden,dualar,Dr yardımı ile atlatırsın inşallah. Rabbim şifa versin

 17. 1 yıl ilaç tedavisi gordum paxera ama kendimi iyilestirmek icin karar aldim ve biraktim ilaca bağlı kalmak istemiyorum sagliklı beslenmeye de dikkat ediyorum ve dua okuyorum spor yapiyorum boş zaman birakmiyorum kendime gece rahat uyumak icin nescafe turk kahvesi asitli içecekler icmiyorum papatya çayı iciyorum aksamları panik ataktan korkmayın yuzlesin arkadaslar

 18. Lütfen kullandığınız ilaçları yazmayın
  Ve kendi aranızda terapi yapmayın
  Rabbim hem izin Acil şifasini versin tez vakitte inşallah Amin

 19. Ben 15 yıldır panık atak hastasıyım Rabbım sıfa versın . Çeken biliyor çok zor Rabbım yar ve yardımcımız olsun

 20. BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM
  La ilahe illellahül melikül hakkul mübin.
  La ilahe illellahül hakemül adlül metin.
  Rabbüna ve rabbü abainel evvelin.
  La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.
  La ilahe illellahü vehdehu la serike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyül la yemutü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey´in kadir.
  La ilahe illellahü sükran li ni´metih.
  La ilahe illellahü ikaran bi rububiyyetih.
  Ve sübhanellahi tenzihen li azametih..
  Es´elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikel mektubi ala cenatubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikel mektubi ala cenahi mikaile aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikel mektubi ala cebheti israfile aleyke ya rab:
  Ve bihakkismikel mektubi ala keffi azraile aleyke ya rab.
  Ve bi hakkismikellezi semmeyte bihi münkeran ve nekiran aleyke ya rab.
  Ve bihakkismike ve esrari ibadike aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi temme bihil islamü aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi telekkahü ademü lemma hebeta minel cenneti fe nadake fe lebbeyte düaehü aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi sitü aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi kavveyte bihi hameletel arsi aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikelmektubi fittevrati vel incili vezzeburi vel fürkani aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikeila münteha rahmetike ala ibadike aleyke ya rab.
  Ve bihakki temami kelamike aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi ibrahimü fecealtennara aleyhi berden ve selamen aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi ismailü fe necceytehü minezzebhi aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikllezi nadake bihi hudü aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi deake bihi ya´kubü fe ra.dedte aleyhi basarahu yusufe aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi davüdü fe cealtehü halifeten fil ardi ve elente lehül hadide fi yedihi aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi deake bihi süleymanü fe a´taytehül mülke fil ardi aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi eyyubü fe necceytehu minel gammillezi kane fihi aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi isebnü meryeme fe ahyeyte lehül mevta aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi musa lemma hatabeke aletturi aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadetke bihi asiyetümraetü fir´avne fe razaktehel cennete aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israfile lemma cavezulbahra aleyke ya rab.
  Ve bihakkismikellezi nadake bihil hidiru lemma mesa alel mai aleyke ya rab.
  Ve Bihakkismikellezi nadake bihi muhammedün sallallahü aleyhi ve selleme yevmel gari fe necceytehu aleyke ya rab.
  Inneke entel kerimül kebiru.
  Hasbünellahü ve ni´mel vekil.
  Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.
  Ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesellem.
  Rabbim hepimize şifa versin. Bu dua tüm dualar gibi her derde devadır. Allahım kabul etsin. Şifamızı versin

 21. Allah herkese hayirli sifalar nasip etsin..bende 3 yildir pa yasamaktayim… yasanabilecek tum yonlerini en siddetli sekilde yasiyorum.. size birsey danismak istiyorum.. evden cikamayan hatta yatagindan cikamayacak kadar etkilenen varmi.. ben 2.5 yildir eve hapsoldum bir turlu cikamiyorum bad donmem bulantim sersemlik carpinti hic eksik olmadi.. yasayaniniz varsa lutfen yardim etsin.. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun…

  1. Bende ayni durumdayim..her saat degil nerdeyse her saniye sikintiyla geciyor,, bas donmesinden ayaga kalkamadigim zaman cok oluyor.hayatim felc oldu resmen..Caresizlik icindeyim, ustelik baska kronik hastaliklarim da var.Hayat cok zor geciyor.Allah buyuktur takdir onundur diyorum.Disarda yuruyen insanlara bakiyorum, ne kadar sanslilar farkinda degiller diyorum,, Allah a inancim olmasa belki coktan yasamaktan vazgecmistim ama sabretmek gerek, birgun elbet bitecek bunlar.Dua etmek gerek bol bol, Rabbim imtihanimizi kolaylastirsin kardesim Erkan.Seni cok iyi anliyabiliyorum.Direnmeliyiz ve umudumuzu da asla kaybetmemeliyiz.Olumsuz tum seylerden uzak durmali, kendi kendimizi tedavi etmeye calismaliyiz.Birgun elbet bitecek..

 22. Bende 21 yaşındayım ve 1 kaç aydır ataklarim oluyo rabbime çok şükür ki onun dualariyla kendimi iyi hissediyorum allahın izniyle tamamen kurtulur bu hastalıktan hepimiz amin

 23. Adil beyazyíldız diye biri var istanbulda adresini netten bulabilirsin cok ihlaslı bir hoca efendi o okuyunca geçiyorb.benim geçti çok şükür rahatım artık.sizede tavsiye ederim.

 24. Bende de kaygı bozukluğu var.Bi sene önce sokağa çıkmaya korkuyordum.Sürekli rahatsızlanıp acile gidiyordum.Sürekli acile gitmem de ben de fobi oluşturdu.Serum iğnelerinden çok korkuyorum.Serum taktıklarında direk kusma ve ishal devamında geliyor.Çarpıntı sürekli oluyor.Alışştım bu hastalığı kabullenmek çok önemli.Yürüyüş iyi geliyor.Nikotin kesinlikle yasak.Ve sürekli netten dua dinleyin ben öyle yapıyorum.Çok rahatlıuo insan huzur doluyor.Ayrıca çok yemek yiyemiyorum direk sıkıntı boğulma hissi çarpıntı yapıo ama dediğim gbi alıştığım için aha yine çarpıntı deyip gülüyom.Herkesin Allah yardımcısı olsun.Bu arada ilaç tedavisi 2 yıldır devam.İlaç değiştirmeye korkuyorum.İnşallah geçer.Geçmiş olsun herkese.

 25. Selamun aleykum,
  Ben Murat hollandadan, ben yillardir bu panik atak hastalagini cekiyorum, geceleri daralip uyaniyorum ve ter icindeyim. Karanlikta korkudan aglayasim geliyor. Aileme cok duskun oldum. Yalniz olunca kendimi kotu hissediyorum. Araba surerken ellerim terliyor ve kalbim hizli atiyor. Ters nefes aldigimda yuzum ve ellerim uyusuyor. Bu illetten artik kurtulmak istiyorum!!

  1. Merhaba arkadaşlar bende 18 martda 2 ay olacak panik bozukluk Da öncesi doktor doktor gezdim acile gitim en sonunda bir doktora ağladım dayanamıyorum artık dedim kötiyim korku basiyor elerim uyuşiyo sarsamlik deprasyona girdim ya doktorda psikyatira Danış dedi allahtan gitim ilaçları verdi arada az sıkıntım oliyo dışarda biraz korkuyorum biri bana bişey yapar diye sizlerede allah yardemciniz olsun hepimize allah acil şifalar versin

 26. Bslm arkadaşlar ben de evlendikten sonra panik atak oldum her yıl tekrarlıyor bu illet gec leri kendini aciller e atiyorum ve cekten illet bu hastalık kalbim yerinden çıkacak gibi her an ile çekmiş gibi oluyorum elim Ayagim ttitriyor bo as zindan ceneme cenemden yüzüme uuyuzumden de badma kadar feci fetecrdr uyuşma kafami asagı egemiyorum. Benim gibi olan var mi AÇA ba.

 27. arkadaşlar bende 6 aydır kalp krizi korkusu vardııı acilde ki doktortorlar sende panik atak var piskiyatriye git diyolardı kendime yediremiyordum en sonunda gittim baba paxil yazdı 1 hafta kullandım agrılar geçmeme di herşey yine ızdırap tı en son bi tane arkasım dahile iç hastalıklara git dedi gittim anllatım derdimi bana reflü sün dedi gögüs agrısı yapar atak gibidir dedi ilaç yazdı mide hapı bi haftadır çok iyiyim birde dua ediyorum hergün 7 kez kafam çok rahat aklıma bile gelmiyor bide şunu düşünüyorum hep aklımda allah bi insana ne ömür yazmızşa kaderin de neyse o yani relaxx olun ölüm bi şekilde olacak anı yaşıyın dine önem verin birde yardıma muhtaç insanlara yardım edin elinizden geldigince

 28. Arkadaşlar pa hastasıyım 2 yıldr ilaç kullanmucam dedim kendime bağlanmıcam dedim kullanmıyorum ama iki gündr tam uykuya dalcakken kalbm sıkışıyor vücudum kitleniyor bi kç saniye sonra düzeliyorum nasıl geçer napmalıyım

 29. Ben amaliyatdan sonra iyileşmem uzun sürdü.hastanede 2 aya yakın kaldım.eve geldikden sonra 2 ay kadar ystakdan cıkamadım.üşüme titreme nöbetleri başladı.bir gecede 3 tane sıcak su torbası yapıldı.fiziki olarak bişey bulunulamadı.tahliller temiz cıktı.psikiyatriye gittim.venegıs ve zonax verdi.şimdide karnımın alt kısmına yanmalar oluyor.sanki alt cenem kayıyıyor sanıyorum.böyle olan varmı.cok üşüyorum.

 30. slm 20 yasindaym arkadaşlar bend yaklaşik 2.5 3 aydir panıkatak var psikatri ye gttim bana paxera bide atarax diye ilaclar vrdi korkuyorum kullanmaya baqimli yapar mi diye nolur kullananlar varsa yardimci olsun cok caresiz hayatimdan tamamen vazgectim

  1. Ilaclar bagimlilik yapıyor kullanirken cok iyisin hersey cok guzel bende tam iki sene kullandim suan birakma asamasindayim allahim o birakmak ataklardan daha beter baslasigima bin pisman oldum aklin varsa baslama duayla yada terapiyle kendini tedavi et

 31. cok caresizim lutfen dayanamiyorum geceleri gram uyku yok sabah gün ışıyana kadar sabaha kadar titremeler kalp carpintilari en zoruda ölüm korkusu tm bi gün hepimiz ölecez ama bu nobet sirasinda daha cok korkunc bi hal d gelio

 32. merhaba arkadaslar nikotin ve kafein panik atagin en buyuk tetikcileri bunlardan uzak durun ben elektronik sigaradan dolayi panik atak gecirdim cunku nikotin dozajini kacirdim ustine kahve icince gece yatakta yakaladi ve 2 hafta gitmedi sigarayi birakinca rahatladim biraz ancak gogus kafesimin ortasinda hafif sola dogru batmalar oluyor. doktora gittim butun tahliler iyi cikti hicbirseyin yok dedi. stressten dedi.cok sukur 4 aydir atak olmadi ama bazen yakalicakmis gibi hissediyorum inanin bana insirah suresi tam bir sifa bu hastalik icin hergun okuyun akliniza geldikce cok rahatlatiyor herkese cok gecmis olsun allah acil sifa versin…

 33. Bende panik atak hastasıyım birde hamileyim dayanamiyorum artık ne yapacağımı şaşırdım hayattan hiç zevk almıyorum banada yardım edermisiniz

 34. En buyuk ilaciniz siz ondan 1. 0 ondesiniz. Arkadaslar bu gece hepiniz icin dua edecegim sizlerde bana edin isterim hamile bacim senin icin ozellikle edicegim korkma allah senin yanindadir cunku o ki biliyor sen hamilesin bir evlat tasiyosun inaniyorum seni yanliz birakmicak zamani geldiginde ben inaniyorumki senin elinden tutucaktir ve son olarak arkadaslar onunla dogmadikki onunla olelim arkadaslar eminim ki hepiniz guldur gulduru izliyosunuzdur aksamlari uyuyamiyanlar ra tavsiyemdir acin o filmi o filmi izlerken uzanin ve uyumayi deneyin kalin salicakla allaha emanet olun

 35. ben madde dolayısıyla kaldım bu panik atak hastalınaa 4 senedir ckiyom sigarnın dumanı geldimi bile deiriyom kosmaya baslıyom icime heycan kalp carpıntısı bu beni mah fediyo ama buna da sukur diyom nabalım ama nası iyilesirim hiç bilmiyommmm

 36. Bende 6 yıldır yaşıyorum panik atak rahatsızlığını en ufak sinirde üzüntümde hemen tekrarliyor ilaç da kullanıyorum selectra iyi bi ilaç ama yinede bağımlı olmaktan korkuyorum atak sırasında kalp çarpıntısı her türlü kötü düşünce akli ma geliyor ama biliyorum ki sonrasında geçiyor o yüzden dusunmemeye çalışın bol ca dua edin

 37. Arkadaşlar merhabalar öncelikle 1 buçuk senedir panikatak tanısı almış bi hastayım. Aynı zamanda psikolojik danışmanlık okuyorum ve 1 yıldır davranış bozukluklarına hakimim. Bunu hem kendim hem bütün uzman hocalarımla görüşerek yenmek istedim. 11 ay paxera kullandım ama ilacı bıraktığımda bi takım yoksunluk belirtileri de gösterdim. Sizlere tavsiyem bunların çok normal ve doğal olduğunu bilmeniz. Evet çok zor bi deneyim olduğu kesin işlerinizi sekteye uğratacak kadar fazla fakat bunu yenmek inanın sizin elinizde. Kendinize bunun bş atak olduğunu ve bunı yaşamanın doğal olduğunu hissettirin bu hakkı kendinize tanıyın sonrasında doğru nefes çok önemli. Bi takım zorluklarla karşılaşacağız elbette ama unutmayın ne aklınızı yitireceksiniz ne kalp krizi geçireceksiniz ne de öleceksiniz. Panik atak tanısı aldıktan sonra diğer bütün kliniklere görünmeyi de bırakın o sadece kaygı düzeyinizin artmasına neden olur herhangi yapıcı bi yönü ne yazık ki yok.

 38. Kaygılı olduğunuzu ve bu yönde hissettiğinizi anlayın. Bedeninizden gelen hislerin bir anksiyete belirtisi ve aynı zamanda da sizi bir şeylerin rahatsız etmekte olduğuna dair bir gösterge olduğunu kabul edin.
  Sizi rahatsız eden şey her neyse, kendinize buna karşı kaygılı olma şansı tanıyın. “Elbette kaygılıyım çünkü……… ve bu durum karşısında kaygılı olmak gayet doğal”
  Nefes alın. Önce burnunuzdan yavaşça nefes alın ve bunu yaparken de aklınızdan sayın: bir, bin, iki, bin. Ardından nefesinizi dört saniye süreyle ağzınızdan verin. Bunu yaparken aklınızdan dört saniyeyi, aynı yöntemle sayın. Bu işlemi en az atmış saniye süreyle tekrarlayın.
  Kaygılı zamanlarda kendinizle konuşurken pozitif diyalogu kullanın. Anksiyete geçecektir. Böylesi bir diyaloga şu örnek verilebilir: “Bu sadece bir anksiyete. Geçecek. Kontrolümü kaybetmeyeceğim. Hislerimden bağımsız olarak iş hayatımı sürdürebilirim. Hissettiklerim bana zarar vermeyecek.”
  Meşgale yaratın. Kendinizi uyaracak bir şeyler yapın. Bedeniniz yüksek viteste el freni çekilmiş bir araba gibidir bu evrede. Sadece orada öyle boş bıoş oturmayın. Yürüyün, koşun, temizlik yapın, bir şeyler yapın. Kendinizi hislerinize teslim etmeyin.
  Yaşamakta olduğunuz hislere bir parça mizahi yaklaşmaya çalışın. Garip hissediyor olabilirsiniz, ama garip görünmüyorsunuz. Kendi kendinize bir müddet garip şeyler hissetme izni verin. Büyük bir sorun değildir bu. Kendinizi gerçekte rahatsız etmekte olanın ne olduğunu bulmaya çalışın. Yaşamak istemediğiniz bir çatışmanın mı içindesiniz? Sizi rahatsız eden şey ürkütücü bir düşünce mi? Yoksa dün gece izlediğiniz televizyon programı mı? Sizi ne rahatsız ediyor?
  Tüm bunlar zaman alır ve çok sayıda denemeye ihtiyaç duyulur. Ne var ki panik ve anksiyete ataklarından korkar olmaktan çıkabilmenin tek yolu da onları deneyimlemektir. Ardından onlar üzerinden kendi yöntemlerinizle gelecek ve bu atakların sizi incitmediğini göreceksiniz. Kaçmaya hiç gerek yok. Güvenli yerinizde ve güvenli kişiliğinizdesiniz. Kendinizi iyileştirebilirsiniz.

 39. Arkadaşlar panik atak ciddi bir sorun gibi gözükse kolay bir sorun dur kafanızı dağıtmaniz yeterli youtube da psikiyatri dr Ibrahim var panik atak konusunu anlatıyor ordan detayları inceleyebilirsiniz

 40. Merhaba arkadaşlar bende senedir çekiyorum bu hastalığı hepinizin yorumlarini tek tek okudum ben iki gündür çarpıntı çekiyorum aksama kadar dusunun cocuguma o halde bakiyorum kalbim katlanir gibi carpiyor ? dualarla ayaktayım dun bayilcak duruma geldim artık okadar kotuydum bugun sabah uyandim geçmemiş hala devam ediyor ama biliyorumki ben kendini sıkıyorum ve cok dinliyorum her atakta kendim yenebiliyordum fakat bu uzun sürdü bu sefer güçsüz kaldim geciremiyorum?yani artik.ne bilim bana bisey olmadıysa inanin size.hic olmaz korkmayin hemen uğraş bulun insanlardan uzaklaşıp kendinizi eve kapatmayin esimde bende bu hastaliktan cok bunaldik emzirdigim icin hap kullanamiyorum simdiye belkide gecmisti insallah yarin ilaclarima baslicam cunku ilac kullandım bebekten once gayet iyiydim .hepinize acil şifalar bol bol okuyun bu cuma gunu rabbim hepinizin yüzüne baksin inşallah

 41. Selamün aleyküm arkadaşlar bende 5aydır felan var 18 yaşımdayım bendeki extacy kullanımından dolayı çıktı ama şuan namaz da kılıyorum bende her gün oluyo dakka başı mesela gece yatarken size de olmuştur irkilme uçurumdan düşmüş gibi oda yatarken çıkan panik atak pskiyatri ye değil psikoloğa gidin 5 Seanda geçiyo hipnoz ve eftyle geçiyo Allah yardımcınız olsun kalp krizi geçirmiyosunuz deki kendi kendine her gün kalp krimizi geçilir ?

 42. Allah kimsenin başına vermesin bu hastalığı, ben 20 yaşındayım yaklaşık 6 ay önce ilk atağımı geçirmiştim kendime gelemedim 2 gün. Şu anda da atak anındaydım hemen dua araştırdım burada buldum kendimi, hala sakinleşemiyorum. Bunları yazarken bile ellerim buz gibi ve titriyor. Ve saat sabaha karşı 4, ne uyku kaldı ne bir şey.. O kadar beter bir şey ki kendime bunun bir atak olduğunu soylememe rağmen geçmiyor. O anda hiçbir şey fayda etmiyor. Elim ayağım buz gibi oluyor, midem feci bulanıyor, yutkunamıyorum nefes alamıyorum nefesim duzensizleşiyor, ölüm korkusu, çıldırma ve hissi, karıncalanma, kas seğirmeleri… Hepsi var. Nasıl yeneceğiz bu hastaligi, nasil kurtulacagiz Allah hepimizin yardimcisi olsun, o anda düşünüp kendini kontrol altına alabilmek çok zor, ne kadar rahatlamaya çalışsam da beceremiyorum. Atlatan birileri lütfen rahatlatıcı yorumlar yaparak bize de yol göstersinler. Acil şifalar hepinize, hepimize.. ?

 43. Arkadaşlar merhaba,
  Yaklaşık dört beş sene önce panik atak ve migrenim vardı.Bir süre beni uğraştırdı ve sonra geçti.Şimdi ise malesef tekrar başladı.Beni sıkan ve üzen birşey aklıma gelince istemsizce bir sıcak basması, kalp çarpıntısı ve vücudumda yanma hissediyorum.Berbat bir durum tekrardan doktora gitmeyi düşünüyorum.Dua etmek de fayda sağlıyor.Hepimize çok geçmiş olsun inanıyorum ki yenicez.

 44. Öncelikle herkese çok geçmiş olsun. 5 yıldır kalp çarpıntısı ve panik atak hastasıyım. Anjio oldum geçmedi. Dr.bana BELOC 25 mg.hap verdi 2 yıl kullandım ama yan etki yapmış daha kötü oldum. Günde 10 – 12 kez acile kaldırıyorlardı. Dr.değiştirdim. Oda bana CONCOR 5 mg. ve CIPRALEKS yazdı. 6 ay kullandım ve hastalık neredeyse %80 azaldı.6 ay daha kullanmam gerekiyordu ama cinsel hayatı %100 bitirdiği için (yan etki) ilacı bıraktım. Şuan yine devam ediyo ama çok fazla araştırdım ve denedim. Öncelikle atak geldiginde asla derin derin nefes almayın. Nefesinizi burnunuzdan ve normal alıp nefes kontrolünü sağlayın. İkinci olarak öfke kontrolü. O an güzel bir şey düşünün ve hemen karın kaslarınızı gevşetin. Asla bilmediginiz ilaçları kullanmayın. Dr.bana ZANAX yazdı ama kullanmadım. Bu ataklar tam olarak psikolojiktir unutmayın. Çarpıntı için dr.ile mutlaka görüşün. Grafik çekildim ve kalbimdeki çarpıntı bir günde 2400 kez anormal şekilde çıktı. Güzel bir arkadaşım bana bir dua yazdı ve suya koyup hergün içmemi söyledi bende içtim. 40 gün iç demişti. 10 gün içtim vallahi bir şeyim kalmadı. 1 kez bile çarpıntı olmadı bir kez bile panik atak geçirmedim ama bir arkadaşıma uyup bir tane bira içtim. 3 dakika sonra yine önceki gibi rahatsızlıklarım başladı. Oysaki alkol ile dua birlkte olurmu. Tabiki olmaz. Dua çok önemli. LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM tesbihini aklınıza her geldiğinde okuyun. Bu tesbih muhteşem. Ayrıca aklınıza geldikçe YA ŞAFİ ismi şerifini okuyun. İnanınki bunları yapıyoru ve 1 yıldır tüm ilaçları bıraktım. Hiç atak geçirmedim. Kalp çarpıntısı arada bir oluyor ama hiç takmıyorum. Allah’ım hepinize şifa versin inşallah. Polis Memuru Oğuz YÜRÜRDURMAZ

 45. Ayrıca el ve ayakların uyuşması, öleceğim korkusu, bir anda endişelenme ve soğuk terleme gibi durumların gerçek gibi ama aslında gerçek olmadığını unutmayın. O anda kesinlikle başka bir şeye yoğunlaşıp o konudan dışarı çıkmanız şart. Selam ve dua ile.

 46. 1 yıldır pa hastasıyım önce beyin kanaması geçiriyorum sandım bayılacak gibi hissettim acile gittim kan tahlili yaptı Dr kansızlık b 12 eksik çıktı sonra başta sersemlik hissi gecmedi bende iyice ölüm korkusu sardı baş ağrısı iyice arttı ara ara yibe atak geçirdim sonunda nörolojiye gittim anlattım eeg çekimi yaptı anlattıklarımdan panik atak hastalığı teşhisi koydu antidepresan ilaca başladım 3 hafta kullandım hamile olduğumu öğrendim mecburen ilacı bıraktım o hissettiğim baş ağrısı Dr ciddi bir şeyin yok deyince bitti bu defada kalp krizi geciriyorum hissi başladı bi kaç defa atak yine geçirdim hamilelikte ilaç kullanamayinca zor geçti simdi doğum yaptım 2 ay oluyor bu ara çok sık atak geçiriyorum gözlerimden korkutuyor miyop oldum sonra kulağım tıkalı hissi var basınç gibi sinizut tedavisi görüyorum ama kulak tıkalı olunca yine kötü bir hastalığım mi var düşüncesi beni mahvediyor bugün burnum da basınç hissettim sanki damar catlayacak gibi kendimi kurdum kurdum sonunda yibe atak geçirdim az önce yine beyin kanaması geçiricem hissine kapıldım bu defa atak daha uzun sürdü bu hastalık beni hayattan bezdirdi üstelik şimdi daha zor bakmakta olduğum bana muhtaç bir bebeğim var eşimde bıktı benden sürekli kötü hissetmemden Rabbim kimseye bu rahatsızlıgi vermesin kimse anlamıyor 🙁

 47. Arkadaşlar bende de vardi özellikle otobuste olmuştu oradakiler ambulans çağirmışlardı o süre zarfinda ben inşirah, ayetel kürsi,yasin, nas ,felak sürelerini okudum ordaki saglik görevlileri kalbin atışı bir anda normale indi demişlerdi bilincim yerindeydi bana şeytan musallati dediler ama bu dünyada olan şeyler şeytanin vesvesi Allah cümlemize Şafi ismiyle şifa versin.Amin

 48. Ayetel kürsiyi 7 defa okuyalim 1.okuyuşumuzda sağa 2.de sola 3.de öne 4.de arkaya 5.yukari 6.aşaği 7.okuyuşumuzda ise içimize çekip derin nefes alin Allahin izniyle geçecektir Allah şifa versin cümlemize

 49. Arkadaşlar ilk önce Merhaba sakin olun sizi cok korkutuyodur bebek gbi olmayın kormakiyin hiç bişi olmaz size bendede oldu yendim allahın izniyle korkuyu yenebilrsnz☺

 50. 12 yıldır panik atak hastasiyim ilaçları bırakmak istiyorum fakat kendimi hiç iyi hissetmiyorum onlarla doğmuş gibiyim artık iyileşmek istiyorum uzman bi dr varsa lütfen numarasını paylaşırmısınız rabbim cümlemize şifa versin inşallah

 51. Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim panik atak die bi hastalik yok bunu iyi bilin doktorlar cin musallati diyemiyolar bide ilaç sanai çoker nasıl desinler ilk önce kur an tedavisi yaptirin icinizde kafir cin varmi yokmu bi gorun eger yoksa doktora bas vurun derim saygilarimla

 52. Arkadaşlar , bende panik atak hastasıyım. Zaten gecenin 3 unde yazdığıma göre bir kez daha kanıtlaniyor. Göğüs ağrısı, sırt ağrısı, kol ağrısı, ölüm korkusu, vücuduna bir şey olsa öleceksin ya da kalp krizi geçireceksin hissi…vs.vs. kısacası iç ağrısı deyim ya çünkü gitgide artan seyler bunlar bir çok kere gittim hastaneye psikologa hepsi ilaç verdi , acildede bir hastalık çıkmadı bir serum yallah eve. Bunun çaresi yok tek çaresi o durum geldiği an derin nefes ve Allah’a dua. Haricinde bir şey yok her yolu denemiş biri olarak konuşuyorum bence ilaç içmeyin, spor yapın falan demiycem ise yaradığı garanti fakat anlik işte , her şey beyinde bitiyor o bizi baskılayan beynimize esir olmamak için direnmekten başka çare yok . Allah hepimize şifa versin. Burda ki bir çok yazıyı okuyorum sayimizda baya fazla yanlız değiliz ? yola devam inşallah hayırla…

 53. 5yıl önce 9 ay çektim yerin altında gibisin yeni doğum yapmıştım uyuyamıyor yemek yiyemiyor korkuyorum ellerim titriyor sürekli kilo veriyordum daha neler neler bebek emdiği için ilaç kullanmadım duayla 9 ay sonunda geçti

 54. Konuşamıyor ev işleri yapamıyordum kriz gelince deliriyordum intihar bile göze almıştım çok çok kötüydüm lustral başladılar bebek yeniydi ilaç kullanmadım hergün 100 kere la ilahe illa ente subhaneke inna küntüminezzalimin okuyordum vediğer bildiğim dualarıda geçti sonunda bişey den korkmayın allah var bize sahip çıkar herşey gelir geçer üzüntü stres tetikliyor çarpıntım duramıyor evde dolanmaktan yorgun düşüyor yatıyoruz uyuyamıyordum Konuşamıyordum çok ağırdı çeken bilir fatiha nas ihlas ayetel kürsi ve yunus peygamberin duasını ezberleyin bi satır yol da yürürken okuyun yalnız değilsiniz allah var geçer benimki geçtiyse herkesinki geçer çok çok ağırdı atlattım gayret edin bırakmayın

 55. Bende de carpinti korku var uyurken uyaniyorum en yogun oldunda panik cok korkuyorum hep kalbim hasta saniyorum surekli doktora gitmek istiyorum iki kardiolog gitim kalbimde bishey yok dediler nefesim kesiliyor ayni zamanda bashim donuyor ne yapmaliyim acaba diye dusunuyorum Allahim butun hastalara sifa versin Amin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı