Dini Bilgiler

Büyü Nasıl Bozulur

Sevgili Mümin Kardeşlerim.

Sihir Ve Büyü Dinimizde Varmıdır ? Sihir Nasıl Bozulur ? Hangi Tür Büyüler Vardır Gibi Sorulara Yanıt Vermeye Çalışalım.

Kardeşlerim Kişinin Üzerine Herhangi Bir Sihir Veya Büyü Yapılabilmesi İçin Şahsın Tamamen Cenabı Allah’tan (C.C) ve Hz. Muhammed’den Uzaklaşmış Olması Gerekir.Cenabı Allah İhlaslı Kullarına Büyü Yapılmasına İzin Vermez.Büyü Yapmaya Çalışsalarda Büyü tutmaz.Cenabı Allah (C.C) İzin Vermediği Sürece Kesinlikle Taş Üstünden Taş Oynamaz..

Siz Namazlarınızı Kılıyorsunuz, Dinimizin Gerektirdiği Gibi Yaşıyorsunuz ve Üzerinizde Büyü Olduğunamı İnanıyorsunuz ? Dinimizde Büyü Elbette Vardır Fakat Cenabı Allah (C.C) İzin Verirse.

Din’den Uzaklaşan Çeşitli Bunalımlara Girer ve Üzerinde Büyü Olduğunu Zanneder.Bu Sadece Büyü Bozanların İşine Yaramaktadır.Günümüzde Sayıları 1000’lerin Üzerine Çıkmış  Sahte Hoca’lar ve Papaz’lar Bulunmaktadır, Peki Ne Yapıyor Bu Arkadaşlar ? Üzerinizde Büyü Yoksa Bile Büyü Var Diyorlar ve Sizin Cebinizi Sömürüyorlar.Hem Maddi Hem Manevi Bir Çöküntü Daha Yaşıyorsunuz.

Allah (C.C)’den İstemek Varken Neden Gidip Başkalarından Medet Umuyorsunuz ?

Bir Kişi Büyücü’nün Dediklerine İnanır ve Onun Söylediklerini Yapmaya Çalışırsa Allahü Teala Onun Kıldığı 40 Gün Namazı Kabul Etmez.

Sihir Yapmanın Dinimizde Günahı Çok Büyüktür.

Sihir Yapmayı ve Yaptırmayı Helal (Caiz) Görenler İmanını Yitirmiş Sayılır.

Yanlış Anlaşılma Olmasın Üzerine Büyü Yapılmış Bir Kişinin Huzura Kavuşması İçin Havas İlmi Kullanılırsa Bu Helal’dir.Sadece büyü Bozmak Helal’dir, Büyü Yapmaya Çalışanlardan Uzak Durun.

Havas İlmi’ni Öğrenmek Oldukca zordur ve Günümüzde Eline Kağıt Kalem Alıp İnsanların Duygularıyla Oynamak İsteyen Bir Çok İnsan Vardır.

Papaz’lardan Medet Uman Kişiler Din’inin Emir Ve Yasaklarını Bilmeyen Bilgisiz Kişilerdir.Bir Papaz’ın Mümin’e Vereceği Hiçbir Yararlı Bilgi Yoktur.Fakat Bir Mümin’in Papaz’a Vereceği Bilgi Çoktur.

Müslüman Olan Bir İnsan Derdini Papaz’larda Değil Kutsal Kitabımız Olan Kuran-ı Kerim’de Aramalıdır.

Her Sıkıntıya Giren Kardeşim Üzerinde Büyü Var Zannederse Kesinlikle bir Adım Öne Gidemeyecektir.

büyü

Vücudumuzdaki Vitaminler eksildiği Zaman veya vücud Kansız Kaldığı Zamanda Kişi Bunalıma Girebilir ve Düzeni Değişebilir.İlk Önce Bir Hekim Kontrolünden Geçilmelidir, Vücudun Gerekli Olan Tüm Eksiklikleri Giderildikten Sonra Hastalık Tekrar Gözlenmelidir.

Vücudumuzda Tıbbi YÖnden Bir Hastalık Varsa ve Siz Bunun Dermanını Hocalarda Ararsanız Kesinlikle İntihar Etmiş Olursunuz.

SİHİR NASIL TESİRSİZ HALE GETİRİLİR ?

Büyük Alim Nusret Efendi Büyü’nün Nasıl Etkisizleşeceğini Şöyle Açıklamıştır :

Sihir Yapılan Kişi’nin Güvendiği Bir Dostu 4 Metre Bir İpe Çözülmesi Kolay Olan 2 Adet Düğüm Atar.

Sihir Yapılan Kişinin Önüne Bir Çay Bardağı Su Konulur.

Sihir Yapılan Kişi Besmele Çekerek Felak Suresini Okur ve İlk Düğüme Üfler ve Hemen Düğümü Çözer.Çözerken Bana Yapılan Sihir Çözdüm Der.ve Besmele Çekerek Nas Suresini Okur.

İkinci Düğüme Üfler ve Hemen Çözer Bana Yapılan Sihir Çözdüm Der.Ve Felak Nas sureleri okunur.Ardından okunan İp Önündeki Bardakta Islatılır ve Suyu İçilir.Geriye Kalan İp’te Ateşte Yakılır.

Sureleri Okurken Kor Üzerinde Birer Tatlı Kaşığı Üzerlik Tohumu Yakılmalıdır.Üzerlik Tohumu ve Safran’ı 3 Harfliler Hiç Sevmezler.

Bütün Bunları Yaptıktan Sonra Hasta Kendini O Dakika’dan İtibaren İyi Hisseder.Allah’ın İzniylede Eski Sıhhatine Kavuşur.

Sevgili Kardeşlerim Gün İçerisinde Kesinlikle Sabah Öğle Akşam olmak Üzere 3 Felak 3 Nas Okumanızı Öneririm.Herşeye Yeter Allah’ın İzniyle.

Bakara Sure’sindende Yararlanabilirsiniz.

Unutmayınki Müslüman Müslüman gibi Yaşarsa Kesinlikle Büyü Tutmaz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı